HOME AKTUALNOŚCIORGANIZATORPROGRAMGOŚCIEPARTNERZYPATRONI MEDIALNIDLA MEDIÓWKONTAKT
Film Safety Experts

Organizacja górskiej produkcji filmowej i telewizyjnej.

Zdjęcia filmowe kręcone w ciężkich warunkach żądają nie tylko słusznego podejścia, wyposażenia oraz przygotowania, jednak również wsparcia zawodowców. Jest tak szczególnie, gdy kręcone są filmy wspinaczkowe. Jeżeli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie tylko dla aktorów, lecz i operatorów oraz całej ekipy filmowej. Żeby tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie tylko przekazywać, jakkolwiek również wzbudzać emocje, specjaliści muszą maksymalnie skoncentrować się na własnej pracy. W takiej sytuacji niezbędna jest pomoc specjalistów, dla jakich zabezpieczanie planu filmowego typu broad peak film to chleb powszedni.

Stworzona przez nas propozycja skierowana jest dla producentów filmowych, którzy wiedzą, jak istotne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego i którzy chcą dbać o ekipę filmową, pracować spokojnie, bezpiecznie i przede wszystkim w oparciu o fizyczną i psychiczną pomoc profesjonalnych osób, którym w samej rzeczy wolno powierzyć życie.

Zabezpieczenia planu filmowego - czemu my?

Zabezpieczenia planów filmowych w warunkach skrajnych w stworzonym przez nas wykonaniu to gwarancja bezpieczeństwa. Nasz zespół to nie jedynie wykwalifikowani eksperci, niemniej jednak i miłośnicy, którzy regularnie biorą uczestnictwo w eskapadach ratowniczych.

Jesteśmy entuzjastami - są wśród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści i instruktorzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków naszego zespołu może pochwalić się gigantycznym doświadczeniem nie tylko jeżeli gra toczy się o ratownictwo i wspinaczki górskie, jednakowoż też filmy o wyprawach w góry. Bierzemy udział w specjalistycznych kursach, żeby cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na każdą okoliczność.

Obszerny zakres kompetencji i zdobyte doświadczenie zezwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na niezmiernie skomplikowanym, nierzadko nieosiągalnym dla zwyczajnego człowieka obszarze, nie wyłącznie w górach.

Zabezpieczanie planu filmowego - oferta

Stworzona przez nas propozycja obejmuje nie tylko zabezpieczanie planu filmowego jeśli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie, jesteśmy w stanie oferować swoje usługi także w innych ciężkich i niedostępnych miejscach.

Nasze doświadczenie

Z uwagi na regularny udział w prawdziwych akcjach ratowniczych oraz wyprawach, nasze umiejętności są bez ustanku rozwijane. W związku z tym mieliśmy radość brać uczestnictwo w wielu projektach, ochraniając plan filmowy.

Na naszym koncie znajdują się takie filmy jak:

Program telewizyjny „Zdobywcy” wyreżyserowany przez Dariusza Goczała w 2005 r. (Himalaje/Nepal)Film dokumentalny „Zimą na Shishę” wyreżyserowany przez Dariusza Zaluskiego w 2007 r. (Himalaje/Chiny/ Nepal)

Broad Peak Film - zadbamy o bezpieczeństwo na planie filmowym

Aktualnie mamy przyjemność oferować zabezpieczanie planu filmowego nowo powstającego filmu fabularnego "Broad peak", reżyserii Leszka Dawida, z wybitnie dobrą polską obsadą. Premiera obrazu filmowego będzie miała miejsce w 2020 roku.

Zachęcamy do zaznajomienia się z pełnym opisem każdego z członków należącej do nas ekipy, sprawdzenia referencji i kontaktu w razie pytań.

KRYNICA-ZDRÓJ
Krynica
Krynica
Krynica
Krynica
ORAGNIZATOR: PARTNERZY: PATRONI MEDIALNI:
2014 © KRYNICKI FESTIWAL GÓRSKI | LINKI | Projekt strony: FDGSTUDIO - Tworzenie stron www